TERAZ CZYTASZ: Victory Motorcycles. Amerykański cruiser
Rafał 21.12.2015
Rafał
Podziel się:Share on FacebookTweet about this on Twitter

Konstruktorzy z za oceanu również nie próżnują. Victory Motorcycles zaprezentował kolejny koncepcyjny cruiser.

1

Napędzany jest silnikiem czterosuwowym, dwu cylindrowym typu V o kącie 60 stopni- jak na prawdziwego cruisera przystało.

2

Lecz w tym modelu widać również oddziaływanie obecnych trendów – silnik wyposażono w cztery zawory na cylinder oraz chłodzenie cieczą. Pojemność tego bezkompromisowego silnika to jedyne 1.200 cm3, co w konsekwencji powoduje szeroki uśmiech osoby odkręcającej manetkę gazu.

5

Całość konstrukcji jest bardzo zwarta i nie wygląda na toporną. Jest to spartański a zarazem nowoczesny cruiser do „cieszenia się wolnością”.

7

Aby jednak było można zapanować nad tą bestią zamontowano wydajne hamulce Brembo, które wyglądem nie odstają od całości projektu. Przyznacie, że mimo swojej surowości ten koncepcyjny motocykl cieszy oczy 🙂 

Źródło: www.victorymotorcycles.com

101114126813


Rafał
Zwolennik turystyki rowerowej, motocyklowej i samochodowej. Przemierzam setki kilometrów w poszukiwaniu najlepszych miejsc do aktywnego odpoczynku, w Polsce i Europie. Ze względu na zamiłowania i w związku z wykształceniem, poszukuję nowinek i rozwiązań technicznych, umożliwiających łatwiejsze i bezproblemowe poruszanie się po drogach. Jestem aktywnym uczestnikiem ruchu drogowego i staram się dzielić wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa na drodze, a dokładniej wiedzą związaną bezpośrednio z mechaniką pojazdów wszelkiego rodzaju. Zagadnienia kierowalności, przyczepności czy stateczności pojazdu nie są mi obce.