TERAZ CZYTASZ: Verva Street Racing 2018
Mateusz 10.09.2018
Mateusz
Podziel się:Share on FacebookTweet about this on Twitter

Zakończyła się 9. edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce – VERVA Street Racing. W tym roku odbyła się w Krakowie i z całą pewnością była to trafna decyzja organizatorów, o czym świadczy ilość uczestników.

W wydarzeniu w ciągu całego dnia wzięło udział 80 tysięcy gości. To największe tego typu widowisko w Polsce – zarówno dla fanów motoryzacji, jak i całych rodzin. Każdy znalazł tu coś dla siebie! Na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym można było podziwiać największe gwiazdy sportów motorowych w tym Kubę Przygońskiego, oraz jego kolegów z ORLEN Team i Akademii Orlen Team.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji VERVA Street Racing był nawiązujący do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, rozwój motoryzacji na przestrzeni 100 ostatnich lat. Oglądaliśmy między innymi ponad dwadzieścia Ferrari i Lamborghini, w tym unikalny Huracan Performante. Emocji nie brakowało.

Mateusz
Miłośnik wszelkiego rodzaju nowości motoryzacyjnych głównie tych jeżdżących na 4 kołach :) Motoryzacja i fotografia to moje pasje rozwijane od najmłodszych lat.